Prosinec 2008

Avatary-1

30. prosince 2008 v 13:10 | beruska.10 |  Avatary

 

Náramky

29. prosince 2008 v 22:17 | beruska.10 |  Doplňky ;-)

Vlasové čelenky = -)

28. prosince 2008 v 22:00 | beruska.10 |  Doplňky ;-)


Adio

28. prosince 2008 v 19:55 | beruska.10 |  Clothes
Dámské boty Adio

26. prosince 2008 v 11:35 | beruska.10 |  Boty


Dámské boty DC

26. prosince 2008 v 11:23 | beruska.10 |  Boty


Nugget

26. prosince 2008 v 10:54 | beruska.10 |  Clothes

Roxy

25. prosince 2008 v 22:51 | beruska.10 |  Clothes

Represent

25. prosince 2008 v 22:23 | beruska.10 |  Clothes

Péče o silné nepoddajné vlasy

25. prosince 2008 v 21:17 | beruska.10 |  Beauty

Silné nepoddajné vlasy

Silné nepoddajné vlasy se vyznačují neupraveným vzhledem,jednotlivé vlasy vždy prozrazují svůj růst tím,jak jdou na hlavě rozličnými směry.

Usměrnovat je vhodnou péčí-k šamponům vždy používat ještě kondicionéry,balzámy,masky(např.SP Enrich Line-Enrich Shampoo,Enrich Balm,Enrich Mask vše od Wella System Professional).Péče o jemné vlasy

25. prosince 2008 v 21:02 | beruska.10 |  Beauty

Jemné vlasy

Používat posilující prostředky-kúry,elixíry...(např.SP Volume Line-Volume Shampoo,Volume Mousse,Volume Builder,vše od Wella System Professional).

*Při mytí střídat vlažnou a studenou vodu,předejdeme tak následnému elektrizování vlasů a jejich rychlejšímu maštění.

Péče o barvené vlasy

25. prosince 2008 v 20:54 | beruska.10 |  Beauty

Barvené vlasy

Pečovat o ně speciálními pečujícími připravky,aby si zachovaly intenzitu barvy a lesk(např.SP Color Saver Line vše od Wella System Professional).Péče o suché vlasy

25. prosince 2008 v 14:01 | beruska.10 |  Beauty

Suché vlasy

Obsah vlhkosti ve vlasu je základem pro zdravé vlasy.V závisloti na různých vlivech může vlhkost ve vlasech výrazně kolísat.Vlasy mohou mít sklon k suchosti vlivem mnoha faktorů(nedostatečné funkci mazových žláz,nízké vlhkosti vzduchu,sluncem,soláriem,častým fénováním,chlorovanou vodou,každodenním mytím..)

Prostředky,které dodávají vlasům vlhkost:(např.SP Hydro Line-Hydro Shampoo,Hydro Milk,Hydro Mask vše od Wella System Professional).


Ve slunných oblastech či při častých návštěvách solárií používat speciální péči-lotia,fluidy...(např.SP Sun Line-Refresh Shampoo,Anti-Ray Lotion,Express Cream,BiPhase Spray,Colorsafe Fluid,Reinforce Mousse od vše Wella System Professional).

*Šetrně rozčesávat.
*Nejlépe vlasy po umytí nechat volně uschnout,nefénovat.

Vlasy-Jakými prostředky lze omezit....

25. prosince 2008 v 12:21 | beruska.10 |  Beauty

...vypadávání vlasů

Běžné množství vypadaných vlasů je80-100 za den.Po kratší dobu se může míra vypadávání vlasů výrazně pochybovat směrem nahoru či dolů.Výměna vlasů během celého roku kolísá.Je-li množství vlasů,které vypadnou za den,po delší dobu nad normálem,pak teprve mluvíme o vypadávání vlasů(efluvium/vzniká alopecie). Nadměrné vypadávání vlasů mohou způsobovat následující faktory:
hormonální změny
trvalý stres
úzkost
psychická nevyrovnanost
jednostranné diety
nedostatek živin
těhotenství
užívání léků
infekce
drastické česání

Prostředky:
*Eliminovat negativní faktory
*Dodávat vlasům živiny,séry,maskami,ampulemi...(např.SP Energy Line-Energy Shampoo,Energy Serum Intensive-cše od Wella System Professional)...třepení konečků vlasů

Jedná se o problém všech typů vlasů.Roztřepeným vlasům chybí nejen lesk,ale také pružnost.Jsou poškozené i uvnitř,špatně se rozčesávají a často mají sklon k lámavosti a třepení.

Prostředky:
*Pravidelnou odbornou péčí u kadeřníka(zastřihávání,hloubkovými zábaly).
*Používáním specializovaných prostředků určených pro konečky vlasů(např:1)SP Ends Express vše od Wella System Professional).
...tvorbu lupů

Jedná se o dermatologický problém,mohou být mastné a suché.Vznikají porušením rovnováhy mezi bakteriemi a kvasinkami,které žijí ve vzájemném souladu na povrchu kůže hlavy.Laboratorní testy prokázaly,že jedna účinná látka proti lupům nedokáže ve stejné míře zredukovat různé druhové zástupce rodů kvasinek.Pro spolehlivé potlačení všech původců lupů je kombinace účiných látek proti lupům s širokospektrým účinkem nezbytná.

Prostředky:
*Nechat si odborně poradit s výběrem speciálních produktů(např.Remove Shampoo,Remove Lotion,Remove Shampeeling,vše od Wella System Porfessional).


Corfull-2

25. prosince 2008 v 10:41 | beruska.10 |  Corfullky

Corfull-1

24. prosince 2008 v 15:19 | beruska.10 |  Corfullky

Hugh Dancy-životopis

24. prosince 2008 v 14:35 | beruska.10

Životopis


Povolání: herec
Věk: 33
Datum narození: 19. 06. 1975
Místo narození: Staffordshire, Anglie
Znamení: Blíženci

Hugh Dancy se narodil 19. června 1975 ve Staffordshiru, ve Velké Británii, kde také strávil své dětství. Narodil se otci Jonathanu, spisovateli a učiteli filozofie a matce Sarah, která pracovala v nakladatelství. Když mu bylo 13 - 16 let, Hugh zpočátku ukázal svůj zájem o herectví skrze hry pořádané školou ve Winchesteru. Poté navštěvoval Oxfordskou Universitu, kterou následně úspěšně vystudoval a odpromoval z anglické literatury a z cizího jazyka.

Po přestěhování do Londýna nejprve Hugh Dancy pracoval jako číšník a barman, předtím než se vydal na hereckou dráhu v divadle, kde si zahrál v několika
Shakespearovských hrách: "Measure for Measure", "Twelffth Night" a také "Much Ado About Nothing".

Jeho první televizní zviditelnění se bylo v seriálu "Trial and Retribution II", který ho zavedl přímo k roli obrovsky populárnímu britskému seriálu ŠEST V TOM. Tyto malé role umožnily Hughovi si zahrát v dalším romantickém dramatu DANIEL DERONDA od Georga Elliota, který byl vyprodukován studiem BBC. Dancy zaznamenal svůj debul ve filmu MLADÉ KORDY (2001), kde si zahrál roli D'Artagnana a v tom samém roce zaznamenal úspěch v megafilmu
ČERNÝ JESTŘÁB SESTŘELEN, který vydělal více než 100 milionů dolarů. Odtud se Hugh stěhoval od jedné roli ke druhé, a byl to právě jeho herecký výkon ve filmu ZAKLETÁ ELLA, jako princ Char, s kterým se mu dostálo mezinárodní pozornosti. Další role přišly v roce 2004, kdy si zahrál po boku Cliva Owena a Keiry Knightley roli Gallahada ve snímku KRÁL ARTUŠ. Dále ho můžeme vidět ve filmu KREV JAKO ČOKOLÁDA a můžeme se na něj těšit v očekávaném snímku EVENING.

V průběhu roku 2004 byl Hugh Dancy také tváří kampaně "Burberry's Men's Fashion". Stále svobodný Hugh bydlí v Londýně, plynně hovoří francouzky a má dva mladší sourozence, bratra Jacka a sestru Kate.Channing Tatum-životopis

24. prosince 2008 v 10:06 | beruska.10 |  Boys :-)

Životopis


Povolání: Herec,tanečník
Věk: 28
Datum narození: 26. 04. 1980
Místo narození: Cullman, Alabama, USA
Znamení: Býk
Výška: 188cm
Barva vlasů: hnědá
Barva očí: zelená

Channing Tatum se narodil v Alabamě a vyrostl na Floridě. Ve 21 letech natočil svoji první reklamu s Brucem Weberem pro Vogue. Poté následovaly kampaně pro Abercrombie & Fitch, Nautica, Gap, Dolce & Gabbana, Emporio Armani a Aeropostale. Později zazářil v mezinárodní reklamě na Pepsi režírované Kinka Usherem. Jeho přirozené charisma a talentu v těchto reklamách mu přineslo pozornost mimo jiné i Hollywoodských producentů.

V roce 2004 se poprvé objevil v episodě televizního seriálu CSI: Miami. V roce 2005 si zahrál ve Spoušti (Havoc, r. Barbara Kopple) a pak v Coach Carter (r. Thomas Carter). Ten samý rok si ještě zahrál motorkářskou hvězdu Rowdyho Sparkse ve filmu Supercross (r. Steve Boyum) a také získal titulní roli v pilotním snímku The Prince (r. Gavin O'Connor).

Průlomovým rokem Channinga Tatuma se stal rok 2006. Na začátku roku přišlo dobové drama A Guide to Recognizing Your Saints (2006, r. Dito Montiel), které bylo promítáno na Filmovém Festivalu Sundance a které přineslo Tatumovi bouřlivé ohlasy na jeho roli. V létě Tatum zazářil ve snímku Super náhradník (She's The Man, 2006, r. Andy Fickman) inspirovaném
Shakespearovou Dvanáctou nocí.

Ve stejném roce ztvárnil postavu Tylera, tanečníka, který se kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce ve snímku
Let's Dance (režie Anne Fletcher). Zahrál si i v jeho pokračování coby bratr Andy.
Chad Michael Murray-životopis

24. prosince 2008 v 9:53 | beruska.10 |  Boys :-)

Životopis


Povolání: Herec
Věk: 27
Datum narození: 24. 08. 1981
Místo narození: Buffalo, New York, USA
Znamení: Panna

Chad začal svou hereckou kariéru rolí Tristana DuGreye v seriálu Gilmorova děvčata. Na podzim 2001 se mu podařilo získat také roli Charlieho Todda ve velmi populárním seriálu Dawsonův svět.

Na televizní obrazovce si zahrál i ve filmech Aftermath a The Lone Wolf, ve vedlejších rolích se pak objevil v seriálech CSI: Crime Scene Investigation, Diagnóza: Vražda, Murphy's Dozen a No Ordinary Girl. Herecky se podílel se také na dokumentu The Making of A Film Star. V současné době natáčí film The Cinderella Story a seriál One Tree Hill.

Chad Michael Murray se narodil 24.9.1981 ve znamení vah. Má jednu sestru Shannon a čtyři bratry: Nicka, Rexe, Tylera a Brandona. V sedmnácti letech vyhrál stipendum modelingové agentury v Bufallu. Krátce nato dostal svou první filmovou roli, hrál v seriálu
Gilmorova děvčata.

V roce 2001 se zahrál Charlliho
Todda v seriálu Dawsonův svět.Chad se samozřejmě dostal i na stříbrné plátno,zahrál si v komedii Mezi námi děvčaty s Jamie L. Curtis a s Lindsay Lohan, dále v Moderní popelce s Hilary Duff a naposledy v úspěšném hororu Dům voskových figurín s Elishou Cuthbert a Jaredem Paladecki.

Nyní je hvězdou serálu One Three Hil, který běží v Americe. Rád sportuje, nejradši má rád fotbal a basketbal. Angažuje se v charitativních záležitostech a bojuje proti drogám!Ale nemilá zpráva je, že je zadaný, 16.4. 2005 se oženil v Santa Monice s přítelkyní
Sophií Bush ale bohužel ji o 5 měsíců později opustil kvůli jiné dívce

Jared Padalecki-životopis

23. prosince 2008 v 22:50 | beruska.10 |  Boys :-)

Životopis


Celé jméno: Jarden Tristan Padalecki
Národnost: americká
Datum narození: 19.července 1982
Místo narození: Antonio,Texas
Věk: 26 let
Povolání:
herec

Jared vystudoval Madisonskou střední školu v San Antoniu. Hodiny herectví bral již ve svých dvanácti letech. V roce 1999 byl jedním ze dvou vítězů soutěže "Claim to Fame".
Dříve než byl obsazen do Gilmorových děvčat, natočil pro NBC pilotní film, který nikdy nebyl odvysílán Zamýšlel, že půjde na Texaskou univerzitu, ale po získání role Deana změnil své plány.
Jeho blízkým přítelem je herec Chad Michael Murray, který v Gilmorových děvčatech ztvárnil Tristana.