Vlasy-Jakými prostředky lze omezit....

25. prosince 2008 v 12:21 | beruska.10 |  Beauty

...vypadávání vlasů

Běžné množství vypadaných vlasů je80-100 za den.Po kratší dobu se může míra vypadávání vlasů výrazně pochybovat směrem nahoru či dolů.Výměna vlasů během celého roku kolísá.Je-li množství vlasů,které vypadnou za den,po delší dobu nad normálem,pak teprve mluvíme o vypadávání vlasů(efluvium/vzniká alopecie). Nadměrné vypadávání vlasů mohou způsobovat následující faktory:
hormonální změny
trvalý stres
úzkost
psychická nevyrovnanost
jednostranné diety
nedostatek živin
těhotenství
užívání léků
infekce
drastické česání

Prostředky:
*Eliminovat negativní faktory
*Dodávat vlasům živiny,séry,maskami,ampulemi...(např.SP Energy Line-Energy Shampoo,Energy Serum Intensive-cše od Wella System Professional)...třepení konečků vlasů

Jedná se o problém všech typů vlasů.Roztřepeným vlasům chybí nejen lesk,ale také pružnost.Jsou poškozené i uvnitř,špatně se rozčesávají a často mají sklon k lámavosti a třepení.

Prostředky:
*Pravidelnou odbornou péčí u kadeřníka(zastřihávání,hloubkovými zábaly).
*Používáním specializovaných prostředků určených pro konečky vlasů(např:1)SP Ends Express vše od Wella System Professional).
...tvorbu lupů

Jedná se o dermatologický problém,mohou být mastné a suché.Vznikají porušením rovnováhy mezi bakteriemi a kvasinkami,které žijí ve vzájemném souladu na povrchu kůže hlavy.Laboratorní testy prokázaly,že jedna účinná látka proti lupům nedokáže ve stejné míře zredukovat různé druhové zástupce rodů kvasinek.Pro spolehlivé potlačení všech původců lupů je kombinace účiných látek proti lupům s širokospektrým účinkem nezbytná.

Prostředky:
*Nechat si odborně poradit s výběrem speciálních produktů(např.Remove Shampoo,Remove Lotion,Remove Shampeeling,vše od Wella System Porfessional).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama